FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Posty: 3869

Pomógł: 8 razy

PostWysłany: 28.02.2008 22:49    Temat postu: 11 kolejka

[color=darkred]Ornecka Fighters - Creative Team 2-2[/color]
Wynik remisowy, sytuacje bramkowe remisowe - spoglądając na statystyki można powiedzieć, że spotkały się dwie równorzędne drużyny. A przecież to Ornecka miała być faworytem - była gospodarzem, powszechnie uważana jest za dużo silniejszy zespół. Nie bez kozery ajax twierdzi, że Creative uczyniło ostatnio znaczne postępy i jest groźnym rywalem dla każdego. Przed meczem o 3 miejsce w pucharze SW trzeba będzie się nieźle nagimnastykować, aby pokonać grześka.

[color=darkred]FC Pivosh - FC Trzonki 2-2[/color]
Kolejny remis w takich rozmiarach, po kolejnym wyrównanym meczu. Bramki mogliśmy oglądać tylko w 1 połowie, więc może niepotrzebnie zawodnicy obu drużyn męczyli się kolejne 45 minut? W sumie po ostatnich, nieco słabszych występach ten remis pivson może uznać za korzystny.

[color=darkred]Ehyeh-Aszer-Ehyeh - FC Latające Siekiery 0-6[/color]
Po sprzedaży Charłampa (czy jakoś tak) ajax wrócił do sprawdzonego duetu napastników Aviza - Forssell. Był to chyba słuszny krok, co potwierdził protokół pomeczowy. Aviza - 4 bramki, Forssell - 2. Sam mecz okazał się spacerkiem dla 2-krotnego mistrza łobuzerskiej, który tym samym nie traci kontaktu z czołówką i ciągle liczy się w gronie faworytów do wygranej.
[color=darkred]
Wisełka Kraków - KS Hetman 5-2[/color]
Gdyby nie kiepska skuteczność napastników Hetmana, to ten mecz równie dobrze mógłby się zakończyć remisem, lub jego zwycięstwem 6-5. Otwarta gra z obu stron, wiele sytuacji bramkowych, ale to napastnicy Wisełki potrafili je lepiej wykorzystać, a bohaterem spotkania niewątpliwie można nazwać Zachariasza Przybyciela, strzelca 3 bramek. Buzer powoli odrywa się od dna, ale ciągle zarówno jego pozycja (13), jak i ilość zdobytych punktów (7) nie są tym, o czym marzył buzer przed rozpoczęciem 4 edycji. Ripost jest w trakcie przebudowy składu, ale jeśli się z nią nie pospieszy, to niestety w kolejnym sezonie może walczyć na drugoligowych boiskach.
Nomads - Płomień Nowe Bielice 2-5[/color]
No proszę. To kolejny powtarzający się wynik, jednak tym razem wygrała drużyna, na którą mało kto stawiał. Płomień pokazał w tym spotkaniu charakter i przeważał przez znaczną część spotkania. Ani razu jego wygrana nie była zagrożona. Niestety Nomads gasną z każdą kolejną edycją łobuzerskiej, stając się tylko nikłym cieniem drużyny, która wygrała I edycję. Pucek z kolei potrafi zaskakiwać - jednak powinien to czynić częściej, jeśli chce utrzymać status pierwszoligowca.
eRka Mysłowice Mława WML 3-2[/color]
W pojedynku 2 beniaminków górą Mysłowice. Mława grała pięknie, stwarzała sytuacje, jednak ostatnie minuty meczu spowodowały, że jej trener znalazł się w stanie przedzawałowym i jedynie kilka butelek piwa może go doprowadzić do poprawy nastroju. Jak w ciągu 3 minut można roztrwonić przewagę, którą drużyna budowała prze 88 minut gry wiedzą tylko zawodnicy Mławy. Mysłowice wygrały szczęśliwie, losowator okazał się przychylny. Bohaterem meczu obwołano Edvardasa Musteikisa - strzelca 3 bramek dla gospodarzy.
Pomorze Koszalin - Blaugrana Tczew 3-3[/color]
W meczu na szczycie remisowo. Sam mecz bardzo wyrównany i wynik ten jest jak najbardziej sprawiedliwy dla obu ekip. Biorąc pod uwagę, że swoich meczów nie potrafiły wygrać też Trzonki oraz Mława - można powiedzieć, że obie drużyny zdobyły po punkcie (a nie, że straciły po dwa :-) )

[color=darkred]KKS Legia Deptaka - KS Gromnik Kuropatnik 4-1[/color]
Tego meczu nie chce mi się komentować :-)

Ostatnio zmieniony przez deptak dnia 28.02.2008 23:18, w całości zmieniany 1 raz
ajax2007
trener łobuzer

Posty: 2212

PostWysłany: 28.02.2008 23:14    Temat postu:

Dzieki drużynie Ehyeh-Aszer-Ehyeh za mecz. 8) Zawsze mecze Siekier z EAE są niewygodne na specyficzny (dla menagera) styl gry przeciwnika ale od czasu do czasu trzeba to rozgryźć. Dzisiaj się udało dzięki duetowi snajperów. :lol:
Oj, brakowało mi będzie Forssella w przyszłym sezonie, brakowało ale go nie sprzedam na starość, niech stracę, jak nie będzie trenerem to chociaż gospodarzem stadionu . :lol:

PostWysłany: 28.02.2008 23:52    Temat postu:

Dzieki deptak, fajnie skomentowałeś kolejkę, bardzo profesjonalna robota :D szkoda, że nie odniosłeś się do ostatniego meczu. Widocznie miałeś jakieś powody.... :?: Stwierdzenie, że nie chce ci się komentować i to akurat swojego meczu mnike zastanawia 9chyba, że czekasz na cyryla, którego nie wywołałeś?).

deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer

Posty: 3869

PostWysłany: 28.02.2008 23:56    Temat postu:

Myślę, że nikt inny jak cyryl lepiej tego spotkania nie skomentuje :-) Ja mógłbym podejść do tego zbyt emocjonalnie :-)

ajax2007

Posty: 2212

PostWysłany: 29.02.2008 00:03    Temat postu:

Waaldi, nie żartuj sobie z Forssella bo w twojej LT Majstrów strzelił drużynie "GK" sam 3 bramki, nie licząc naszych wcześniejszych potyczek. Nie wspomnę ile miał asyst (chyba z 9? w twojej LM), a to było (sorry jeszcze jest) jego głównym zadaniem.
Tak, że w klubie najpierw jest on, potem ja, nastepnie Avisa i bramkarz Ptaszek , a potem cała reszta :lol:

potas

Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 2221

Skąd: Jędrzejów /Koszalin/ Sierpc

PostWysłany: 29.02.2008 00:07    Temat postu:

hehe Ajax nie przesadzaj bez Ciebie nie byłoby Forssella w składzie także ty jesteś bogiem w Latających Siekierach :)

dolaj04

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 97

PostWysłany: 29.02.2008 00:10    Temat postu:

takiego meczu dawno nie widzilem,po stylu gry Mlawa powinna mnie rozniesc.Kolejna moja ingerencja w styl gry okazala sie klapa,na szczescie mam niezawodnego litwina.Te ostatnie minuty to szok,bylem pewny ze zalicze porache.Dzieki olo za mecz przyznam,ze zwycienstwo nalezalo sie Tobie pozdRo

ajax2007

Posty: 2212

Potas, jak czasami patrzę na gre mojej drużyny (ostatnio prawie bez przerwy) rzeczywiście muszę odnosić się i polegać tylko na uwarunkowaniach Boskich. :lol:

PostWysłany: 29.02.2008 00:11    Temat postu:

Jestem zadowolony z jednego punktu wywalczonego z bardzo trudnym przeciwnikiem. Oj nerwow troche bylo i po meczu trzeba bylo troche ochlonac spijajac piwko. Lukov dzieki za mecz.

waaldii

Posty: 1069

PostWysłany: 29.02.2008 00:12    Temat postu:

no pamiętam. Ale ten Charłamp (czy jak mu tam było) na pewno byłby lepszy jak by sie wkomponował w team Siekierek :)

ajax2007

Posty: 2212

PostWysłany: 29.02.2008 00:19    Temat postu:

Waaldi, masz całkowita rację ale nie wkomponował się. W swoich zadaniach taktycznych nie dorównywał Forssellowi. Byc może złe zadania mu postawił menager Siekier, ale tez warianów było kilka i w każdym przeskakiwał go Avisa, gorszy o połowę. jest to dla mnie doświadczenie i służę refleksjami na zawołanie :lol:

ajax2007

Posty: 2212

PostWysłany: 29.02.2008 00:28    Temat postu:

Jak pisałem wcześniej chciałem zapoznać sie z gwiazdorem i myslałem , że dowiem sie jak to jest, że jak ma 10 strzału ,7 panowania ,10 doświadczenia, przy tym 7 szybkości i kondycji, to jak dotnie piłkę to sama wpadnie do bramki. Przegląd też był w normie 5. A, to nie jest tak.
ps. Obserwowałem dzisiaj Litwina (wartość dużo większa) z Mysłowic w finale meczu z reavenem i wiem, że ważne by strzelać ale ważniejsze by te piłki miał kto podawać i bronić. Tak se myśle. Zrobilismy sobie dyskusję w "LŁ", najwyżej w razie potrzeby przeniesiemy, sorry moderatora

waaldii

Posty: 1069

PostWysłany: 29.02.2008 00:29    Temat postu:

a może menago FC Latających Siekier poprostu bał sie że ów zawodnik zostanie nową gwiazdą drużyny i zepchnie na drugi plan Ajaxa - obecnego ulubieńca kibiców :)

P.S. Racja... koniec Offtopu :)

Ostatnio zmieniony przez waaldii dnia 29.02.2008 00:30, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 29.02.2008 01:23    Temat postu:

Śpieszę się jak mogę, ale na LT nic ciekawego nie ma :(. Szukam jakiegoś snajpera do 2 mln., ale jak jest coś możliwego to wiek 35-36 a to mi śmierdzi pewnym listem w przyszłym sezonie.

Grzesiek

Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 226

Skąd: Słupsk

PostWysłany: 29.02.2008 08:12    Temat postu:

trochę obawiałem się meczu z OF, więc jestem zadowolony z 1 punktu. Po częstych modyfikacjach taktyki i serii porażek w Łobuzerskiej chyba w końcu udało mi się ustabilizować formę. Jak jest z tą formą będzie miał okazję najbardziej przekonać się Deptak z którym w najbliższym czasie gram kilka spotkań :-)

deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer

Posty: 3869

PostWysłany: 29.02.2008 08:56    Temat postu:

No czeka nas mały maraton w najbliższych 7 dniach:-) Mam nadzieję, że będą emocjonujące mecze, a nie takie jak mi ostatnio zafundował ajax :-)

lukov

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698

Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 29.02.2008 10:00    Temat postu:

cieszy mnie zdobycie jednego punktu, chociaż liczyłem na zwycięstwo (bo już dawno z Krisem nie wygrałem), ale jeszcze bardziej mnie cieszy utrzymanie 1 miejsca...Kris dzięki za walkę.....

pivson

Posty: 2114

Skąd: Katowice

PostWysłany: 29.02.2008 10:37    Temat postu:

Tak jak deptak napisal w komentarzu wynik ten, uwzględniając przebieg meczu,
muszę uznać za korzystny. Teraz czekam na mecz z shamanem :).

deptak19

Posty: 561

Skąd: POZNAŃ/ELBLĄG

PostWysłany: 29.02.2008 15:27    Temat postu:

No proszę-starszy brat nie chce grać spotkań derbowych w 2 lidze :) Widzę, że zagrać z nim to mogę jedynie w towarzyskim hehe, ale i to nie.

PostWysłany: 29.02.2008 18:37    Temat postu:

Prawdę mówiąc liczyłem na 3 ale i 1 punktem nie pogardzę, najważniejsze że utrzymuję kontakt z czołówką :!:

buzer

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29.02.2008 22:28    Temat postu:

super wracam do gry.........chlopaki sie zaczynaja zgrywac!!!!!!!!!

shaman

Posty: 1897

Skąd: z ławki trenerskiej

PostWysłany: 29.02.2008 22:52    Temat postu:

Niestety jestem na szkoleniu od czwartku, wiec druzyna sie sama prowadzi, a raczej nie prowadzi ....

cyryl
mod-łobuzer
mod-łobuzer

Posty: 1670

Skąd: Strzelin

PostWysłany: 03.03.2008 17:55    Temat postu:

Tak, tak deptak.....co ja gadam, że niby nasze mecze są na pograniczu remisów.......w sumie to Twoje słowa......ładne mi remisy......troche odpocząłem i wracam Blue_Light_Colorz_PDT_46 :hamster_dribble:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Trenerow Łobuzerow Strona Główna :: Liga Łobuzerska / 4 edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Forum Trenerow Łobuzerow: Forum Trenerow Łobuzerow