FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Posty: 3869

Pomógł: 8 razy

PostWysłany: 04.03.2008 22:33    Temat postu: 14 kolejka

[color=darkred]KS Hetman - Pomorze Koszalin 1-4[/color]
Po ostatniej porażce z Nomads zawodnicy Pomorza otrząsnęli się bardzo szybko. Co prawda styl gry pozostawia jeszcze trochę do życzenia (zbyt dużo sytuacji bramkowych, na które pozwolono drużynie Hetmana), ale za to skuteczność już całkiem niezła. Ripost na otarcie łez zdobył gola w 92 minucie, a jego strzelcem był nie kto inny jak Paweł Werra.
[color=darkred]
KKS Legia Deptaka - Ehyeh-Aszer-Ehyeh 4-2[/color]
Gra KKS-u ostatnio coraz lepsza, wyniki coraz lepsze - teraz czas na poprawę miejsca w łobuzerskiej. Początek został właśnie zrobiony. Po ostatnim zwycięstwie w Nationalu manager E-A-E przystępował do tego spotkania pewny swoich sił i z wiarą w wysokie zwycięstwo. KKS grał jednak swoje, spokojnie punktując rywala.
Nomads - Ornecka Fighters 1-2[/color]
W sytuacjach bramkowych 23-13 dla Nomads. W zdobytych golach 2-1 dla Orneckiej. Oj może shaman czuć poważny niedosyt, bo gdyby jego zawodnicy lepiej wykańczali stwarzane sytuacje, to wygrałby wysoko. Ornecka ciągle gra bez polotu, ale może w drugiej części rozgrywek rozkula się i zacznie grać na miarę oczekiwań.

[color=darkred]Mława WML - Płomień Nowe Bielice 5-3[/color]
Płomień rozpoczął spotkanie naprawdę mocnym uderzeniem. Przez całą pierwszą połowę dominował, a swoją przewagę potrafił udokumentować zdobyciem 2 bramek. Jednak po przerwie coś się zacięło i gospodarze zaczęli odrabiać straty. W 80 minucie było już 4-2 dla Mławy i nic nie mogło odebrać gospodarzom 3 punktów. Co prawda Płomień zdołał jeszcze zdobyć bramkę, ale zaraz potem kolejną stracił. Nie wróży to dobrze puckowi, który w tym sezonie może zakończyć swoją przygodę z pierwszą ligą.

[color=darkred]FC Latające Siekiery - FC Pivosh 6-2 [/color]
Co mistrz, to mistrz. W rolach głównych znowu wystąpił super-tandem ze Słupcy, czyli Aviza-Forssell. Co prawda do przerwy udawało się jeszcze pivoshom utrzymywać wynik remisowy, ale w drugiej części spotkania Siekiery rządziły już niepodzielnie na zielonej murawie.

[color=darkred]KS Gromnik Kuropatnik - Wisełka Kraków 1-4[/color]
W poprzedniej kolejce oba zespoły wygrały, więc ten mecz miał pokazać, kto będzie potrafił podtrzymać dobrą passę i nawiązać walkę o wydostanie się ze strefy spadkowej. Ta sztuka udała się buzerowi, który chyba kryzys ma już za sobą i rozpoczyna pogoń za wyprzedzającymi Wisełkę zespołami. Sytuacja Gromnika stała sie tym samym nie do pozazdroszczenia.

[color=darkred]FC Trzonki - Blaugrana Tczew 1-1[/color]
Ten remis nie zadowala żadnego z managerów. Oba zespoły straciły po dwa punkty, bo o tyle właśnie zwiększyła się ich strata do prowadzącego w tabeli ajaxa i jego Siekier. Na domiar złego kris stracił takze pozycję wicelidera na korzyść lukova. Sam mecz był bardzo wyrównany, oba zespoły stworzyły podobną ilość sytuacji, a że potrafiły wykorzystać tylko po jednej, to i wynik remisowy nikogo nie krzywdzi.

[color=darkred]Creative Team - eRka Mysłowice 1-4[/color]
eRka po ostatniej wpadce i remisie z KKS-em musiała ten mecz wygrać, aby zachować choć teoretyczne szanse na nawiązanie walki z czołówką. Creative z kolei po bardzo dobrym początku jest obecnie w lekkim kryzysie i od kilku już spotkań nie potrafi zdobyć 3 punktów. Wygląda na to, że walka o utrzymanie 9 miejsca to wszystko, na co w tej edycji stać drużynę grześka.

Ostatnio zmieniony przez deptak dnia 04.03.2008 23:11, w całości zmieniany 1 raz
buzer
trener łobuzer

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 1036

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04.03.2008 23:03    Temat postu:

alez forma moich zawodnikow idzie w gore........to chyba dzieki zdobytym pileczkom na ostatnich treningach..... razem 8 ........

jakby nie taka duza strata na poczatku to bym o majstra mogl powalczyc.........

PostWysłany: 04.03.2008 23:42    Temat postu:

Dzięki pivson za meczyk, oj, do przerwy cię goniłem i juz miałem obawy ale po przerwie, aż mi głupio, mi wyszło, no ale nie gramy od dziś.
Buzer jestem pod wrażeniem- gratki, shaman - chyba też coś się ruszyło, oby, życze ci tego!
ps. szczerze, to nie zakładam wygrac trzeci raz z rzędu LT ŁO-Buzerów, bo wiem, że to byłoby nudne (tez nigdy nie lubiłem kujonów i tych co im wszysko wychodzi bez względu na sytuację) ale też nie odpuszczę....
ps.2, ...ale najtrudniejsze mecze przede mną: Lukov, andrut i kris, a ja, znowu na nartach (jak dobrze, że nie gram w jazdę na nartach z pomocą sima..)
Nie ukryję tego, że na szczytach nie mam dostepu do kompa(i dobrze!), (T) do wtorku. Powodzenia kolegom, z nieprzyjaciółmi sobie poradzę.

Ostatnio zmieniony przez ajax2007 dnia 04.03.2008 23:51, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 04.03.2008 23:45    Temat postu:

Bardzo wyrownany meczi mysle ze podzial punktow jest sprawiedliwy. Szkod tylko czerwonej kartki dla Paprotnego ktory oslabil druzyne na koncowe 25 minut no i oslabi ja w nastepnej kolejce.

buzer

Posty: 1036

PostWysłany: 05.03.2008 10:06    Temat postu:

ajax mam nadzieje ze specjalnie nie odpuszczasz??????

lukov

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698

Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 05.03.2008 11:27    Temat postu:

kolejna wygrana cieszy, teraz ostrze ząbki na Siekiery.

pivson

Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2114

Skąd: Katowice

PostWysłany: 05.03.2008 12:59    Temat postu:

Ajax, widocznie u moich grajkow zabraklo kondychy na druga polowe.
Mniej browarow i bedzie dobrze :).
Pierwsza odslona meczu byla dla mnie bardzo dobra, w drugiej sprowadziles mnie juz na ziemie ;).
Dzieki rowniez za meczyk i czekam na rewanż na moim terenie.

Ostatnio zmieniony przez pivson dnia 05.03.2008 13:00, w całości zmieniany 1 raz
villa33

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835

Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 05.03.2008 16:35    Temat postu:

shaman nie przeklinaj nawet jeśli są to kropki :) Dziwne ciekawe czy shaman zawsze był taki grzeczny ??? 0 Ostrzeżen :o

dolaj04

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 97

PostWysłany: 06.03.2008 00:03    Temat postu:

po ostatnim remisie mialem pewne obawy co do formy moich kopaczy i poczatek meczu potwierdzal je ale pozniej chopcy sie wzieli w garsc.Dzieki za mecz i pozdRo