FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Posty: 3869

Pomógł: 8 razy

PostWysłany: 15.03.2008 22:25    Temat postu: 20 kolejka

[color=darkred]Nomads - Mława WML 1-5[/color]
Zaczęło się nawet sympatycznie dla drużyny Nomads. Robert Kluczyk już w 27 minucie dał prowadzenie miejscowym. Jednak jeszcze przed gwizdkiem na przerwę goście zdołali wyrównać. Po zmianie stron na boisku panowała już niepodzielnie tylko jedna drużyna - Mława. Być może shaman użył niewłaściwych środków motywujących, być może w szatni zdarzyło się coś, co sprawiło, że w 2 połowie zawodnicy gospodarzy sprawiali wrażenie jakby im się nie chciało chcieć. Taka postawa została ukarana bagażem 4 bramek, a końcowy wynik nie pozostawia złudzeń kto był lepszy.

[color=darkred]POMORZE KOSZALIN - Ehyeh-Aszer-Ehyeh 7-1[/color]
Lider nie dał najmniejszych szans na rozwinięcie skrzydeł ekipie E-A-E. Co prawda to goście objęli jako pierwsi prowadzenie, ale było to raczej dziełem przypadku, niż efektem porywającej gry. Stracony gol podziałał na zawodników Pomorza jak płachta na byka, no i ten byk pokazał torreadorowi gdzie jego miejsce - w szpitalu. Długo jeszcze zapewne sojkaa będzie lizał rany po tym laniu. Potłuczony Czajka zaaplikował rywalom 3 bramki, potwierdzając, że "paluszek i główka, to dla niego nie jest wymówka". Zdecydowanie gracz meczu.

[color=darkred]FC Pivosh - Wisełka Kraków 8-1[/color]
Oj. To bolało. Buzer do potentatów obecnej edycji nie należy, ale taka klęska doznana z rąk też nie najlepiej dysponowanego ostatnio pivsona to znak, że w Krakowie konieczne są jakieś zmiany. Napastnicy piwoszy (Kopacz i chiniol) robili co chcieli pod bramką Wisełki zdobywając w sumie 7 bramek.

[color=darkred]KS Hetman - FC Latające Siekiery 2-3[/color]
Do 80 minuty pachniało sensacją. Niestety dla riposta wprowadzony po przerwie D. Leper zdołał jakimś cudem przechylić szalę na korzyść Siekier i zapewnić im bezcenne 3 punkty. Hetman niewątpliwie przeszedł jaakąś metamorfozę, bo po pierwszej rundzie spotkań był raczej cieniem obecnego zespołu. W takiej formie ripost jest w stanie urwać punkty jeszcze niejednemu, wyżej notowanemu przeciwnikowi. Dla ajaxa najważniejsze są 3 punkty i utrzymanie dystansu do lukova.

[color=darkred]FC Trzonki - KS Gromnik Kuropatnik 3-0[/color]
Spotkanie bez większej historii. Wygrał faworyt, po meczu, w którym posiadał dużą przewagę. Sam wynik to minimalny rozmiar kary jaka w tym dniu mogła spotkać cyryla.
[color=darkred]
Ornecka Fighters - eRka Mysłowice 9-0[/color]
Nie wiem, czy dolaj zagrał juniorami, czy bramkarza wstawił do ataku, a napastnika na bramkę, ale taki wynik to prawdziwa katastrofa dla zespołu z Mysłowic. Tym meczem kończą się chyba marzenia niedawnego jeszcze lidera o mistrzostwie łobuzerskiej. Andrut pokazał z kolei, że jego ostatnie zwycięstwo nad KKS Legią nie było przypadkowe :-)
Blaugrana Tczew - KKS Legia Deptaka 4-4[/color]
Przed meczem taki wynik wziąłbym w ciemno. Po końcowym gwizdku sędziego pozostały jednak mieszane uczucia. Początek meczu i czerwona kartka dla pomocnika Blaugrany, a zaraz potem gol dla KKS-u. Po kilku minutach było już 2-0 i wszystko wskazywało na to, że kris nie będzie miło wspominał tego dnia, tym bardziej że oprócz 2 gola stracił też 2 zawodnika ukaranego czerwoną kartką. Legii miało grać się łatwiej, a tymczasem grająca w 9 Blaugrana nabrała wiatru w żagle raz po raz stwarzając zagrożenie. Do przerwy 2-1 dla KKS, a po przerwie prawdziwy festiwal skutczności napastników z Tczewa. Niespodziewanie w 83 minucie wyszli oni na prowadzenie 4-3. W tym układzie gol Dembowskiego i wyrównanie przyjęto w Poznaniu z głośnym okrzykiem uffff. Była szansa na sprawienie sensacji, a skończyło się zaledwie na podziale punktów. No ale emocjami można by obdzielić kilka spotkań :-)

[color=darkred]Creative Team - Płomień Nowe Bielice 6-0[/color]
Od początkowych minut gospodarze rzucili się na gości, jakby zamierzali już po kwadransie rozstrzygnąć losy spotkania. Płomień jednak skupiony na obronie jakoś sobie radził, a prowadzenie miejscowych do przerwy zaledwie 1-0, pucek mógł zapisać sobie po stronie plusów. W drugiej połowie jednak Creative nie pozostawiło już żadnych złudzeń Płomieniowi, aplikując mu kolejnych 5 bramek, a tym samym uciekając w tabeli KKS Legii na 2 punkty. Co ciekawe aż 4 bramki gospodarze zdobyli grając w osłabieniu. Czyżby dziś był taki dzień, że zespoły w czasie gry w osłabieniu zdobywały 4 bramki??? Kris - do Ciebie uderzam :-)

Ostatnio zmieniony przez deptak dnia 15.03.2008 23:06, w całości zmieniany 1 raz
andrut_comeback
trener łobuzer

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1549

PostWysłany: 15.03.2008 22:27    Temat postu:

9:0 z erka jestem w glebokim szoku spodziealem sie bardzo zacietego spotkania czyzby rezerwy??

lukov

Posty: 3698

Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 15.03.2008 23:31    Temat postu:

Gratki andrut...W dzisiejszym meczu moi zawodnicy pokazali....że potrafią grać...Choć zmartwień nie brakuje bo zastanawiam się czy pozbyć się nie dawno nabytego Jedrusia czy Pavla Ojasaar'a - oby więcej takich zmartwień.

Grzesiek

Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 226

Skąd: Słupsk

PostWysłany: 15.03.2008 23:48    Temat postu:

przede wszystkim udało mi się odskoczyć Deptakowi na 2 punkty, no i wygrana w dobrym stylu cieszy. Po porażce z Hetmanem w poprzedniej kolejce nic innego mi nie pozostało jak zdobyć 3 punkty. Już w następnej Deptak będzie miał okazje odrobić straty, bo czeka mnie trudny mecz z Ajaxem.

Posty: 1549

PostWysłany: 16.03.2008 00:21    Temat postu:

kris co powiesz na temat 9 juz remisu widze ze twoi kopacze sa calkiem ugodowi ;]

ps jestem w szoku mojhenry jest w czolowce strzelcow pierwszy raz mam taka sytuacje

Ostatnio zmieniony przez andrut_comeback dnia 16.03.2008 00:23, w całości zmieniany 1 raz
jurcksen

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 54

PostWysłany: 16.03.2008 01:41    Temat postu:

Tak niska skuteczność formacji ataku woła o pomstę do nieba :lol:
Będę zmuszony pociagnąć do odpowiedzialności moich zawodników.

dolaj04

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 97

PostWysłany: 16.03.2008 08:30    Temat postu:

niestety rezerwy,wszystko przez goszczacych u mnie kibicow WIDZEWA .Dzisiaj wchodze na MZ od dwoch dni, nie zmienilem taktyki i graly rezerwy,co bezlitosnie wykorzystal andrut gratulacje.Sorki ale piszac ten komentarz nie jestem trzezwy pozdRo dla wszystkich

ripost

Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 2013

PostWysłany: 16.03.2008 14:02    Temat postu:

Dzięki Ajax za mecz, byłem blisko a tak daleko :). Nie będę się żalił na Shamana, że w piątek wyeliminował mi najcenniejszego grajka w sumie na 4 dni :(.

Z Toba przegrać to jak wygrać :D, a nawiązać równorzędną walkę to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że idę w dobrą stronę .

Ostatnio zmieniony przez ripost dnia 16.03.2008 14:04, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: 16.03.2008 18:37    Temat postu:

Tylko dzięki słabej skutecznosci napastników Trzonków, mecz zakonczyl sie 0:3. Katastrofa...

ajax2007

Posty: 2212

PostWysłany: 16.03.2008 21:07    Temat postu:

Dzięki ripost za grę i kurtuazję w ocenie mojej drużyny. :lol: Było ciężko i w sumie miałem więcej szczęścia bo wynik mógł byc odwrotny. :D Widzę że twoja drużyna nabiera charakteru, to cieszy. :D

PostWysłany: 17.03.2008 12:12    Temat postu:

2 czerwone kartki na poczatku meczu i 2 bramkowe prowadzenie Deptaka to byl cios prawie ze nokautujacy moja druzyne. Blaugrana jednak sie nie poddala i dzieki dobrej skutecznosci udalo sie wywalczyc 1 punkt. Dzieki Deptak za bardzo emocjonujacy mecz.

kris1982
mod-łobuzer
mod-łobuzer

Posty: 2338

Skąd: Tczew

PostWysłany: 17.03.2008 12:16    Temat postu:

Andrut nie wiem co jest z moja druzyna. 9 remisow to troche przesada, zamiast tego wolalbym przegrac te w ktorych bylem slabszy i wygrac te gdzie bylem lepszy. Te remisy sa naprawde denerwujace.

deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer

Posty: 3869

PostWysłany: 17.03.2008 12:24    Temat postu:

Kris - może niedługo będzie okazja pogadać o tym meczu przy piwie, bo wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje, że w przyszłym tygodniu uda mi się w końcu wybrać do Elbląga :-) A wtedy to już do Tczewa na pewno postaram się zawitać.