FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2037

PostWysłany: 18.04.2008 18:44    Temat postu: 8 kolejka

[b]Ordynarne Gdańskie Świnie - Ornecka Fighters 1-4[/b]

Dość efektowne zwycięstwo Orneckiej Fighters na teamem Kutiego 4-1. Wszystkie gole dla Orneckiej padły w pierwszej połowie co spowodowało, że druga część meczu była tylko formalnością. Andrut dzięki temu zwycięstwu jest znów liderem !!!

[b]Blaugrana Tczew - KKS Legia Deptaka 3-2[/b]

Mecz drużyn z czołówki tabeli na pewno nikogo nie rozczarował. Emocji nie zabrakło nawet w doliczonym czasie gry, gdy Blaugrana postawiła kropkę nad “i” strzelając gola na 3-2.

[b]ELUSIVES - LKS Gorce Kamienica 0-11[/b]

Ostre strzelanie urządził sobie w piątkowe popołudnie Waaldii pokonując ELUSIVES aż 11-0. Wszyscy wiemy co jest powodem tak tragicznej postawy ELUSIVES, jednak mimo wszystko skuteczność Gorców budzi szacunek.

[b]FC Pivosh - KS Gromnik Kuropatnik 8-1[/b]

Drużyna FC Pivosh ostatnio osiąga rewelacyjne wyniki i z całą pewnością była faworytem tego meczu. Jednak rozmiary zwycięstwa są zaskoczeniem dla wszystkich, bo wygrać 8-1 z silnym Gromnikiem to nie lada wyczyn. Czołówka ligowej tabeli cały czas w zasięgu Pivsona.

[b]Rojiblanco - Ks Hetman 0-6[/b]

Miał być to mecz dwóch wyrównanych zespołów, niestety tak nie było pewne zwycięstwo Hetmana 6-0.

[b]WISEŁKA KRAKÓW - cf valencia 1-2[/b]

No to villa sprawił niespodziankę o której jakiś czas temu wspominał. Trzy punkty zdobyte na WISEŁCE podniosą znacznie morale zespołu cf valencia i może na jednej niespodziance ze strony villi się nie skończy...

[b]POMORZE KOSZALIN - Kp Pogalewo Wielkie 5-1[/b]

Planowa wygrana Pomorza nad KP Pogalewo, choć w 33 minucie to Bazyl objął prowadzenie. Lukov jeszcze przed przerwą zdołał doprowadzić do remisu, aby na początku drugiej połowy wyjść na prowadzenie. Dalsza część meczu to punktowanie rywala.

[b]Nomads - FC Latające Siekiery 1-9[/b]

Ajax po wczorajszym meczu Nomads z Ornecką miał lekkie obawy o wynik dzisiejszej rywalizacji, jak się okazało niepotrzebnie – Latające Siekiery bardzo pewnie pokonały zespół Shamana w rozmiarze 9-1.

Ostatnio zmieniony przez magik13 dnia 18.04.2008 18:47, w całości zmieniany 1 raz

18.04.2008 18:44    Temat postu: 8 kolejka

Dzięki magik za mecz. Podchodziłem do niego trochę przekonany, że będę miał wynik w plecy, a tu taką niespodziankę mi zgotowali. Villa Tobie też gratuluję. Czyżby budził nam się lew?

Ostatnio zmieniony przez ripost dnia 18.04.2008 18:29, w całości zmieniany 1 raz
waaldii

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 1069

Skąd: Kamienica/N.Sącz-Limanowa-Łącko

PostWysłany: 18.04.2008 18:42
18.04.2008 18:45    Temat postu:

Jak dobrze pamiętam to dwócyfrówki jeszcze nie było... więc jestem pierwszy :D Ale nie ma sie za bardzo z czego cieszyć wygrywając z nieaktywną drużyną. Najważniejsze są 3 pkt :)
villa gratuluje! Nie wiem czy pomogli ci w tym emeryci którzy ostatnio schodzą sie do ciebie jak dawniej gwiazdy do Realu, czy też twoja myśl trenerska ale gratki :)

P.S. Magik napiszesz coś czy wkleić wyniki?

ripost

Posty: 2013

PostWysłany: 18.04.2008 18:49    Temat postu:

@Waldii zobacz mecz. Od 27 min Villa grał w 10, bramkę strzelił junior i gostek w podeszłym wieku, ale to chyba nie emeryt.

potas

Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 2221

Skąd: Jędrzejów /Koszalin/ Sierpc

PostWysłany: 18.04.2008 18:51    Temat postu:

Czyli geniusz Villi :) Gratulacje Villa zaskakujesz mnie. Widać że zaczynasz grać ostro. :D

waaldii

Posty: 1069

PostWysłany: 18.04.2008 19:04    Temat postu:

Oto wiek piłkarzy villi: 25 33 38 32 18 16 23 18 18 17 33
Jestem pod wrażeniem. Musi mieć solidnych juniorów a do tego ma doświadczonych koksów (pewnie) na obronie i jednego w napadzie.

deptak
mod-łobuzer
mod-łobuzer

Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 3869

PostWysłany: 18.04.2008 19:42    Temat postu:

W meczu z krisem o wyniku zadecydowali rezerwowi. Blaugrana miała ich po prostu lepszych :-) Szkoda tej bramki straconej w doliczonym czasie gry, bo 1 punkt bardzo by mnie satysfakcjonował. Ale widowisko było całkiem, całkiem....

lukov

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 3698

Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 18.04.2008 19:45    Temat postu:

cieszy wygrana. Ale muszę co innego głośno powiedzieć: Ripost wracaj do klanu :!:

villa33

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1835

Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 18.04.2008 19:53    Temat postu:

Juniorzy to cienasy wiedziałem że nic nie osiągnę niech więc zdobędą doświadczenie bo jutro 4 na emeryturę więc muszą w 1 składzie chwile po bojować póki nie będzie zastępstwa !

ripost

Posty: 2013

PostWysłany: 18.04.2008 22:17    Temat postu:

@Lukov, tak jakoś wolę rolę obserwatora-kibica :).

PostWysłany: 19.04.2008 14:19    Temat postu:

Ja mialem znowu szczescie jak w meczu z Ajaxem. Mecz ciekawy lecz sprawiedliwym wynikiem bylby podzial punktow. Dzieki za mecz Deptak.