FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 2037

PostWysłany: 17.04.2008 18:47    Temat postu: 7 kolejka

[b]Ornecka Fighters - Nomads 1 - 1 [/b]

Mecz nie zaczął się zbyt szczęśliwie dla Andruta. Już w 4min na listę strzelców wpisał się zawodnik Nomads a po kolejnych 4 minutach Ornecka grała w “10”. Zespół OF i tak może być szczęśliwy z remisu, który wywalczył w 84 minucie, bo sytuacje (7-20) mówią same za siebie.

[b]KS Gromnik Kuropatnik - Ordynarne Gdańskie Świnie 1 - 0 [/b]

Bardzo ważny mecz dla Cyryla, który grał z silnym średniakiem drugiej ligi Łobuzerskiej. Po bardzo wyrównanym meczu trzy punkty zostają na terenie Gromnika.

[b]LKS Gorce Kamienica - FC Pivosh 4 - 3 [/b]

Bardzo ciekawe I emocjonujące widowisko stworzyli gracze LKS i FC Pivosh – cały mecz to ciągła wymiana ciosów z obu stron. W 93 minucie gdy na tablicy widniał wynik 3-3 przy sytuacjach bramkowych 15-15, zespół Waaldiego stworzył 16 sytuację zdobywając zwycięską bramkę. Waaldii pokazuje że z całą pewnością odegra ważną rolę w 5 edycji Łobuzerskiej.

[b]KKS Legia Deptaka - Rojiblanco 1 – 1[/b]

Dużo czasu upłyneło od kiedy zespoły Legii i Rojblanco ostatni raz grały ze sobą, dlatego też wynik tego meczu był wielką niewiadomą ( w lidze typerów wynik trafił tylko ...Deptak :) ). Wynik meczu jest sprawiedliwy, co prawda o 2 sytuacje lepsza była Legia, ale to Rojiblanco częściej posiadało piłkę. Legia mimo remisu utrzymała fotel lidera.

[b] Kp Pogalewo Wielkie - ELUSIVES 4 – 0[/b]

Pierwsze trzy punkty Bazyla w lidze. Pewna wygrana Pogalewa 4-0 mimo iż od 40 minuty musieli sobie radzić w “10”.

[b] cf valencia - Blaugrana Tczew 0 – 7[/b]

Mecz jednego zespołu. Villa nie był w stanie stworzyć nawet sytuacji bramkowej nie mówiąc już o zdobyciu gola. Pewna wygrana Krisa 7-0 przybliża go do 1 miejsca.

[b] Ks Hetman - POMORZE KOSZALIN 2 – 3[/b]

Szbko strzelone trzy bramki dla Pomorza sprawiły, że drużyna ta trochę spuściła z tonu I mogło się to skończyć stratą punktów. Ripost wytrwale gonił wynik i udało mu się w 71 minucie strzelić kontaktowego gola, jednak na nic więcej Pomorze nie pozwoliło i wywiozło z ciężkiego terenu trzy punkty.

[b] FC Latające Siekiery - WISEŁKA KRAKÓW 4 – 0[/b]

Zaskakująco łatwo Ajax poradził sobie z Buzerem wygrywając 4-0. Mecz był już praktycznie ustawiony po 30 minutach, gdy Ajax prowadził 3-0, później wystarczyło tylko kontrolować wynik.

17.04.2008 18:49    Temat postu:

Gratki Lukov. Twoi lepiej grają pod presją :).

17.04.2008 18:50    Temat postu:

Moje obawy co do spotkania z Rojiblanco były słuszne. Brak Chińczyka, który w meczu z Pomorzem został ukarany czerwona kartką, był dość widoczny. A i z nim w składzie nie wiem, czy udało by mi się uzyskać z magikiem lepszy wynik. Nie oglądałem statystyk, ale wizualnie miałem wrażenie, że to właśnie goście byli stroną przeważającą, częściej posiadającą inicjatywę. Wynik meczu przyjmuję z dużym zadowoleniem, tym bardziej, że zdobyty punkt pozwolił utrzymać się na fotelu lidera. Duża w tym też zasługa shamana, który powstrzymał andruta :-)

magik13

Posty: 2037

PostWysłany: 17.04.2008 18:54    Temat postu:

Brawo Deptak fajny meczyk, teraz będziemy częściej z sobą grać bo od ostatniego spotkania to chyba ponad 4 miechy minęły.

PostWysłany: 17.04.2008 20:41    Temat postu:

ehh szkoda punkto przyznam sie ze spodziewalem sie 3 punktow ale shaman bardzo wysoko zawiesil poprzeczke z przebiegu meczu bardzo ciesze sie z 1 pkt

ajax2007

Posty: 2212

PostWysłany: 17.04.2008 20:44    Temat postu:

Oj, już czuję respekt. Kolejny mecz z shamanem.

lukov

Posty: 3698

Skąd: z Pomorza

PostWysłany: 17.04.2008 20:59    Temat postu:

Magik....Pomorze pozwoliło w tym meczu na bardzo dużo zawodnikom Hetmana i gdyby w końcówce riposta podopieczni wykorzystaliby rzut karny....byłoby nie ciekawie

waaldii

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 1069

Skąd: Kamienica/N.Sącz-Limanowa-Łącko

PostWysłany: 17.04.2008 21:08    Temat postu:

No bardzo wyrównany i emocjonujący meczyk! Dzieki pivosh oby wiecej takich meczy :) Bardzo cenne 3 pkt i coraz lepsze miejsce w tabeli... do lidera tylko 3 pkt straty i dobre perspektywy bo następna kolejka z opuszczonym ELUSIVES :P Myślałem ze będe dostarczycielem punktów grając z taką elitą ale nie jest źle. Może zimny prysznic od Krisa (1:6) dobrze zrobił moim zawodnikom :D

magik13

Posty: 2037

PostWysłany: 17.04.2008 21:50    Temat postu:

@ lukov - nie wnikałem w sam mecz, po prostu założyłem że jak hetman nie wyrównał to dlatego że ty mu nie pozwoliłeś :)

ripost

Posty: 2013

PostWysłany: 17.04.2008 22:11    Temat postu:

Hehe, wynik raczej z mojej niewiedzy :).

pivson

Posty: 2114

Skąd: Katowice

PostWysłany: 18.04.2008 11:10    Temat postu:

Waaldi, faktycznie piekny meczyk i tak jak napisal magik: akcja za akcje i gol za gola.
Szkoda tylko, że stracilem bramke w doliczonym czasie gry.
Widocznie miales glosny dopink, który w ostatnich minutach zdeprymowal moich graczy :).

PostWysłany: 18.04.2008 14:45    Temat postu:

Napisze tylko ze mialem ciekawa akcje, zawodnik Valenci sfaulowal na swoim polu karnym mojego zawodnika i zamiast rzutu karnego byl rzut wolny. Taka nowosc MZ ktora jeszcze mi sie nie zdarzyla.